Йордан Методиев отново с челно класиране в оспорваната надпревара на писта Стара Загора

28 сеп, 2020

На 27 септември пилотът на Дианел Рейсинг Йордан Методиев, който се състезава с подкрепата на Лев Инс спечели втората позиция в оспорвания старт на пистата в Стара Загора. Неделното състезание беше най-вълнуващото от всички стартове през сезона с рекорден брой записани участници във всички категории. В най-многобройната серия Спорт сили премериха 23 автомобила. Лидерската позиция на Методиев бе оспорвана от самия старт до финала. На първото място на стълбичката се качи другият състезател на Дианел Рейсинг Искрен Веселинов, Методиев остана втори, а трети на финала стигна Александър Антов.

Във временното класиране в серия Спорт Йордан Методиев е лидер с две първи и едно второ място от състезанията на писта.

Следващото състезание, в което ще вземе участие състезателят е на 18 октомври на писта Хасково.

Благодарим за чудесните кадри на Асен Илиев.