Публикувана:

Публикувана преди 234 дни

Локация:

София, бул. "Симеоновско шосе" 67А

Позиция:

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК РАБОТА С КЛИЕНТИ

Кандидатствай сега

Отговорности:

  • Приема и завежда застрахователни претенции на клиентите на компанията.
  • Работи с електронните платформи на компанията.
  • Обработва техническа документация.
  • Обслужва клиенти по телефон и e-mail, отговаряйки на техните запитвания, свързани с настъпили щети.

Изисквания:

  • Средно образование, Висше образование е предимство.
  • Опит в друга застрахователна компания (клонова мрежа или централен офис) ще се счита за предимство.
  • Компютърна грамотност - MC Office.
  • Много добри комуникативни умения.
  • Умения за приоритизиране на задачите.

Ние предлагаме:

  • Мотивираща работна среда с възможности за професионално развитиe;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Платен годишен отпуск - до 25 дни;
  • Допълнително здравно осигуряване и карти за спорт на преференциални цени;
  • Работа в международен екип от професионалисти.

Максимално допустим размер: 5 MB